Wybór najlepszego oprogramowania sklepu internetowego jest jednym z najtrudniejszych decyzji, które musimy podjąć w drodze do stworzenia naszego własnego wirtualnego sklepu. Błędna selekcja może nas bowiem doprowadzić do sytuacji, w której wybrane przez nas oprogramowanie nie będzie spełniało oczekiwań, a dokonanie zmian będzie na tym etapie po prostu zbyt kosztowne.

Biorąc pod uwagę rozwiązania, które nie wymagają od nas wkładu finansowego, a jedyna nasza praca polega na ściągnięciu takiego oprogramowania i instalacji, można polecić kilka przykładów.

Pierwszym z nich jest PrestShop, które wyróżnia się intuicyjnością i prostotą obsługi. Innym oprogramowaniem jest Magneto. Jednak w tym przypadku mamy do czynienia z o wiele bardziej złożonym i rozwiniętym działaniem oraz funkcjonalnością i jest on wykorzystywany głównie przez większe przedsiębiorstwa.

Innym przykładem wyboru naszego oprogramowania jest możliwość jego zakupu, a w efekcie otrzymujemy znacznie większą praktyczność zastosowań.

W przypadku zakupu jednorazowego jesteśmy w stanie otrzymać dostęp do oprogramowania o nazwie Shoper, które cechuje się ogromną ilością funkcji, a jednocześnie jest łatwy w użytkowaniu. Połączenie tych dwóch cech spowodowało, że jest to bardzo popularny wybór.

Następnym programem jest Click Shop. Oferuje on asystenta konfiguracji oraz pozwala na wykorzystanie gotowych szablonów maili lub stron informacyjnych.

Ostatnim przykładem płatnych aplikacji może być również Sky-Shop, który wyróżnia się na tle pozostałych tym, że pozwala na integrację z usługami zewnętrznymi, a także udostępnia gotowe szablony kurierów lub systemów płatności. Co więcej, jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania systemu dla Twoich potrzeb, Sky-Shop umożliwia darmowy okres próbny.

Do oprogramowania, na które również warto zwrócić uwagę, zaliczyć możemy jeszcze IAI Shop, Aptus Shop, Soteshop lub Comarch ERP e-Sklep.

Właściwy dobór oprogramowania do naszego sklepu internetowego to bardzo duże wyzwanie i ważna decyzja, ale równie istotny jest jego stały rozwój oraz ciągły kontakt z klientami, W tym celu możemy zastosować integrację z Fresh Mailem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here