jaki prezent z okazji ślubu, chrztu i komunii kupić?

Chrzest i komunia święta są to ważne wydarzenia w życiu każdego malucha, jak i jego rodziców. Gościom również zależy, żeby obdarować dziecko w tym dniu czymś wyjątkowym, co zostanie zapamiętane na całe życie. Pamiątki na ślub, chrzest i komunię podkreślają wyniosły charakter uroczystości oraz dodatkowo stanowią stylowy prezent, którym można obdarować dziecko.

Pamiątki na chrzest

Prezent na chrzest powinien być dopasowany do okazji. Jak wiadomo chrzest jest poważnym wydarzeniem, dlatego prezent powinien być w oficjalnym tonie. Jest to wydarzenie o charakterze religijnym, prezent na chrzest powinien nawiązywać do wiary. Dlatego najczęściej wybierane są łańcuszki i medaliki. Popularność również zyskały zestawy do odcisków dłoni w gipsie i glinie, kartki okolicznościowe, ramki na zdjęcia, fotoksiążki oraz książki chrztu świętego. Jak widać rodzajów prezentów jest wiele, dlatego zawsze można go idealnie dopasować.

Prezent na komunię

Podobnie jak w przypadku chrztu, jednym z najpopularniejszych prezentów z okazji komunii świętej jest złoty lub srebrny medalik. W obecnych czasach równie popularne stały się sprzęty elektroniczne, rowery, hulajnogi.

Obdarowywanie dziecka sprzętami elektronicznymi na wielu przeciwników jak i zwolenników. Przed zakupem należy się zastanowić, wziąć również pod uwagę fakt, że sprzęt elektroniczny oprócz rozrywki, umożliwia dziecku również naukę. Rozwija jego kreatywność, pasję. Daje ciekawą formę spędzania czasu wolnego.

Pamiątki na ślub, chrzest i komunię dla dziecka

Prezent na ślub

Najczęstszym prezentem ślubnym jest koperta, w której znajduje się gotówka. Równie popularne są dodatki do domu, takie jak: tradycyjna pościel, zastawa stołowa, zestaw garnków oraz sztućców. Równie warto pomyśleć o oryginalnym prezencie dla młodej pary.

Na początku należy zapoznać się z pasjami narzeczonych, po to żeby trafić w ich gust. Oryginalnymi prezentami dla pary młodej jest lot paralotnią, wyjazd do winnicy, weekend w SPA lub lot widokowy szybowcem. Jest to idealny prezent, który ucieszy młodą parę i sprawi, że mogła ona spędzić czas wspólnie. Takie wspomnienie pozostanie w ich głowie na długie lata.

Przeczytaj też: http://www.7dak.pl/szumiace-misie-dla-niemowlat-co-to-takiego/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here