Samodzielne zarządzanie parkingiem może być wyzwaniem. Dzisiaj nie musimy jednak tego robić – wystarczy wybrać doświadczonego operatora parkingowego, aby zapomnieć o niedogodnościach i czerpać zyski z wynajmu miejsc postojowych w nowoczesny sposób.

Zapotrzebowanie na parkingi jest nadal bardzo duże. Parkujemy w różnych miejscach – w centrach handlowych, przy dworcach i lotniskach, w centrach miast, na parkingach podmiejskich.

Coraz więcej miejsc parkingów bazuje dzisiaj na nowoczesnych systemach parkingowych, które znacząco ułatwiają zarządzanie i kontrolę. Systemy tego rodzaju najczęściej dostarcza operator parkingowy. Jednym z operatorów tego rodzaju jest firma Interparking, która działa w 9 krajach europejskich, w tym w Polsce. Obsługuje łącznie przeszło 780 parkingów, udostępniając podróżującym powyżej 350 tysięcy miejsc parkingowych.

Firma Interparking zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, która obejmuje dostarczanie systemów oraz urządzeń parkingowych, a także profesjonalne usługi zarządzania parkingami. To sprawdzony wybór dla osób, którym zależy na obsłudze parkingu na najwyższym poziomie.

Współpraca z operatorami parkingowymi opiera się nie tylko na obsłudze i zarzadzaniu, ale też na wynajmie oraz dzierżawie. To dobry wybór w przypadku długoterminowych inwestycji, także w ramach pozyskiwania nowych gruntów. Jednocześnie inwestorzy nie muszą obawiać się o ograniczoną elastyczność, ponieważ warunki współpracy są zawsze uzgadniane indywidualnie.

Dzisiaj korzystanie z usług operatorów parkingowych jest coraz częstsze – firmy nie chcą tworzyć dodatkowych działów, aby zajmować się tylko obsługą parkingu. Znacznie wygodniejsze, a przy tym tańsze jest powierzenie obsługi zewnętrznej firmie w ramach outsourcingu – operator parkingu będzie w stanie zapewnić swojemu klientowi kompleksowe wsparcie w stworzeniu oraz obsługę optymalnego systemu parkingowego, a także w ramach dostarczenia wyposażenia oraz zarządzania parkingiem.

Z ofertami operatorów parkingowych można zapoznać się już teraz on-line.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here