pożyczki

Pożyczka na dowód to możliwość otrzymania szybkiej gotówki przez internet bez zaświadczeń i formalności. Szybkie pożyczki na dowód udzielane są przez pozabankowe instytucje pożyczkowe i wymagają jedynie złożenia prostego wniosku pożyczkowego drogą online w oparciu o dane zawarte w dowodzie osobistym. Czas rozpatrywania wniosku o pożyczkę na dowód trwa zazwyczaj od 48-72 godzin – w porównaniu do tradycyjnych kredytów, to bardzo szybko. Ważnym aspektem przy udzielaniu pożyczek na dowód jest oprocentowanie.

Pożyczka na dowód

pożyczkiObecnie wiele pożyczek można dostać od ręki – jedynie na dowód osobisty i bez dodatkowych zaświadczeń.

 • Hapipożyczki- Do otrzymania pieniędzy z hapipożyczki wystarczy: dowód osobisty, telefon i konto w banku.
 • Rapida Money- Pożyczkę otrzymujemy w całości online – bez wychodzenia z domu.
 • Ferratum Bank- nie wymaga od swoich Klientów zaświadczeń o dochodach. Wystarczy dowód osobisty, telefon oraz konto banku.
 • Profi Credit- bez zaświadczeń o dochodach otrzymamy do 9 000 zł.
 • Provident- To jedna z najpopularniejszych pożyczek ratalych dostępnych przez Internet.
 • Vippo- Wystarczy: ważny dowód osbisty oraz telefon komórkowy.

Pożyczka na dowód przez internet

Dla wielu osób szybka pożyczka na dowód osobisty przez Internet okazuje się być wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem, które dodatkowo może okazać się bardzo praktyczne, jeżeli jest realizowane w rozsądny sposób. Rozsądek działania w tym przypadku to podstawa uniknięcia w późniejszym okresie czasu poważniejszych kłopotów mogących wynikać z nieterminowego dokonywania spłaty. W przypadku braku zrozumienia jakiegokolwiek zapisu umowy należy koniecznie skontaktować się z pożyczkodawcą w celu rozwiania naszych wątpliwości. Istnieją dwie drogi uzyskania pożyczki bez zbędnych formalności:

 • wypełnienie formularza online i wykonanie przelewu w wysokości 1 gr lub 1 zł, który ma potwierdzić tożsamość klienta;
 • przedstawienie dowodu osobistego w placówce firmy pożyczkowej, złożenie stosownego oświadczenia i podpisanie umowy pożyczki na miejscu

Zalety pożyczek na dowód

Przede wszystkim – ograniczenie formalności, które potrafią zniszczyć resztki cierpliwości i przysporzyć sporo stresu. W przypadku wnioskowania o kredyt chwilówkę online – wystarczy wypełnić formularz i oczekiwać na szybką decyzję, a podczas spotkania z pracownikiem danej firmy – pokazać dowód osobisty i wypełnić krótkie oświadczenie. W przypadkach pożyczek udzielanych na podstawie dokumentu tożsamości należy dokładnie przeanalizować koszt owych pożyczek – innymi słowy – trzeba wiedzieć, ile pieniędzy będziemy musieli oddać. Pożyczka na dowód osobisty – bez utrudniających życie formalności – to doskonałe wyjście, jeżeli nagle utraciłeś płynność finansową i potrzebujesz wyrównać swój budżet domowy, a po maksimum miesiącu jesteś w stanie spłacić zaległości.

Przed podpisaniem umowy pożyczki na dowód należy się upewnić, że:

 • firma jest wiarygodna i nie masz problemów z ewentualnym kontaktem w sprawie przedłużenia spłaty,
 • umowa nie zawiera klauzul niedozwolonych,
 • rozumiesz koszty opisane w tabeli opłat,
 • regulaminy są dla Ciebie jasne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here