Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych fikcja czy rozwiązanie trapiącego wielu Polaków problemu? Jeżeli tu jesteś i czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie wpadłeś w spiralę niekończącego się zadłużenia, która spędza Ci sen z powiek i zastanawiasz się, czy taka pożyczka uratuje Twoją sytuację? Straciłeś prace i chwilowo nie masz na podstawowe wydatki? Postanowiliśmy ułatwić Ci podjęcie decyzji, czy ta gra jest w ogóle warta świeczki . W dobie internetu i globalizmu ogólnie pojętego na każdym kroku, coraz to nowsze firmy zarówno polskie, jak i zagraniczne w przeróżny sposób docierają do potencjalnego klienta. Firmy takie można podzielić na dwa rodzaje. Obie poniżej wymienione grupy mają swoje plusy i minusy.

Instytucje bankowe

Banki oczekują, aby ich klienci mieli wysokie zarobki , długi staż pracy u jednego pracodawcy a ich raporty pokazywały terminowość w spłacie swoich poprzednich zobowiązań. Wszystko to musi być potwierdzone zaświadczeniami. Niewątpliwie jednak, plusem jest niższe oprocentowanie pożyczonych pieniędzy, niskie raty rozłożone na wiele rat rozłożonych nawet na kilkanaście lat. Aby uzyskać pożyczkę bankową musisz liczyć się z wieloma formalnościami, które aktualnie przekraczają Twoje możliwości.

Firmy pozabankowe

pożyczkiPieniądze w takich firmach pożyczane są na krótki okres czasu a raty są zdecydowanie wyżej oprocentowane. Tego typu pożyczki są znacznie droższym rozwiązaniem, ale z pewnością osoby ich udzielające przymykają oko na potknięcia finansowe z przeszłości.

Masz kilkumiesięczne opóźnienia w opłacaniu rachunków za telefon i wpis do KRD a co gorsza zaległości w ratach kredytu, który już zaowocował złym raportem BIK? Nie musi to być sytuacja bez wyjścia . Nadal możesz wyjechać na wymarzone wakacje lub kupić nowy telewizor.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę pożyczek pozabankowych dla osób zadłużonych, takich jak Ty. Zapoznaj się z naszą ofertą pozabankowej pożyczki bez KRD, BIK i zaświadczeń o zarobkach. Jeżeli masz 18 lat, obywatelstwo polskie i konto w polskim banku możesz aplikować nawet o 000zł bez zbędnych formalności. Masz pytania odnoście warunków jakie trzeba spełnić ? Zadzwoń pod numer 0000000000 a nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jeżeli się zdecydujesz, wniosek możesz złożyć podczas tej samej rozmowy. Czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku to tylko 15 minut. Zastanawiasz się dlaczego tak mało. Odpowiedź jest jedna i oczywista. W przeciwieństwie do instytucji bankowych nie oczekujemy od Ciebie masy zaświadczeń od pracodawców, wyciągów bankowych i czystych raportów BIK i KRD. Nie pytamy na co potrzebne są Ci te pieniądze. Jesteśmy ludźmi i rozumiemy, że życie pisze przeróżne scenariusze, nie zawsze takie jak byśmy chcieli. Jeżeli Twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jeszcze tego samego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here