Przeprowadzka? Zmiana siedziby firmy? W każdej z tych sytuacji jednym z najbardziej absorbujących i wymagających zadań jest przewóz mebli. Trzeba przecież dowieźć je w jednym kawałku, nie poobijać po drodze. A tu jeszcze załadunek, rozładunek, montaż, demontaż – można stracić głowę. Na szczęście nie musimy organizować tego we własnym zakresie. Do naszej dyspozycji są firmy, dla których transport mebli to chleb powszedni. Takie jak te wrocławskie, którym za chwilę przyjrzymy się bliżej.

Fracht

Fracht ma za sobą już dwie dekady doświadczenia jako główny operator logistycznego holdingu meblowego FM FORTE S.A. Firma zajmuje się kompleksową i całkowitą organizacją przewozu mebli. Należy przez to rozumieć, że zajmuje się nie tylko samym dostarczeniem ich na miejsce, ale również zatroszczy się wcześniej o koordynację terminów rozładunkowych czy odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie mebli w pojeździe.

Fracht, dzięki nabytemu przez lata doświadczeniu, obejmującemu przewóz zarówno mebli skrzyniowych jak i tapicerowanych, dobrze wie, jak się z nimi obchodzić, by nie uległy uszkodzeniu. Firma, z której ofertą można się zapoznać na http://fracht.pl/oferta/rodzaj/logistyka-mebli/, zatrudnia specjalistów, a ci wiedzą, jak zadbać o odpowiednie pakowanie i zabezpieczenie mebli. Dobiorą też środek transportu optymalny do konkretnego ładunku.

Duże znaczenie w przypadku transportu mebli ma też stała koordynacja jego przebiegu. Dzięki nie tylko bezpośredniemu kontaktowi z kierowcami, ale również nowoczesnym pozycjonerom GPS, klient w dowolnej chwili może uzyskać informacje o etapie, na jakim znajduje się realizacja zlecenia.

ORSON

Firma ORSON stawia zarówno na wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem w transporcie, montażu i demontażu mebli, oraz na specjalistyczny sprzęt, taki jak samochód przystosowany do przewozu ładunku tego typu. Dużym atutem jest też swoboda, z jaką można dobierać terminy realizacji zleceń, firma pracuje bowiem przez okrągłą dobę, siedem dni w tygodniu.

ORSON bez wahania podejmuje się przewozu mebli nowych i starych, a nawet cennych antyków, gwarantując przy tym, że każdy z nich dotrze na miejsce bezpiecznie, w nienaruszonym stanie. Firmie można też zlecić przewóz mebli nietypowych, takich jak na przykład fortepiany i pianina – nawet takie zadania nie są jej straszne.

Metrans

Metrans kładzie nacisk przede wszystkim na doświadczony personel i najlepsze techniczne wyposażenie. Firma zajmie się organizacją przewozu mebli od początku aż do końca tego procesu. Tutaj stawia sobie za cel zrozumienie indywidualnych potrzeb klienta i dostosowanie do nich oferty. Metrans organizuje przewóz w taki sposób, by klient mógł uniknąć chaosu i stresu, który mógłby się przy tym pojawić.

Auto-Trans Sprinter

Meble małe czy duże, zlecenie od osoby prywatnej czy od firmy – Auto-Trans Sprinter podejmie się każdego zadania, obiecując, że będzie to zrobione dobrze, szybko i za przystępną cenę. To ostanie jest szczególnie akcentowane – firma zapewnia, że oferuje najtańszy transport mebli we Wrocławiu. Ceny na terenie miasta zaczynają się już od 50 zł, a dodatkowo podlegają negocjacji.

Firma dysponuje samochodami marki Mercedes-Benz, odznaczającymi się dużą pakownością i przystosowanymi do przewozu przedmiotów o znacznych gabarytach. Posiada też pojemny kontener, idealny do transportu większych ładunków.

Załadunek i rozładunek również jest zapewniony, nawet jeśli wymaga to wniesienia mebli na odpowiednie piętro. Jeśli konieczny będzie demontaż, a następnie ponowne zmontowanie mebli, firma zapewni również taką usługę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here