Shoplo integracje

0
2931

Shoplo to platforma pozwalający prostymi środkami otworzyć lub rozwinąć swoją sprzedaż w internecie. Umożliwia stworzenie w bardzo prosty sposób własnego sklepu E-commerce oraz promowanie sprzedaży i dotarcie do klientów przez wiele kanałów (np. Facebook, Allegro, OLX i wiele, wiele innych)

Shoplo proponuje swoim użytkownikom instalację samodzielnie wybranych aplikacji. Ma to na celu usprawnienie biznesu oraz zwiększenie sprzedaży produktów. Jest silną marką w branży E-Commerce, docenioną przez wielu ekspertów oraz zdobywcą wielu branżowych nagród czy statuetek. O randze Shoplo świadczy też ilość zadowolonych klientów, która ciągle rośnie!

Ponadto można poszerzać horyzonty platformy między innymi z takimi integracjami, jak:

Pakiet integracyjny Shoplo z Insert Subiekt GT

Głównym zadaniem jest pobranie zamówień zawartych w Shoplo do systemu Subiekt GT. Synchronizuje również produkty z ich stanami z Subiekt GT do Shoplo. Pozwala zaoszczędzić czas przy jednoczesnym zachowaniu optymalizacji pracy.

Sama konfiguracja następuje przez wypełnienie scenariuszy proponowanych przez program oraz integrację środowiska internetowego ze sklepem. Sam zainteresowany tym pakietem odpowiada na pytania dotyczące funkcji, który ma spełniać. Synchronizacja między Shoplo, a Insert Subiekt GT zachodzi przez indywidualny klucz API.

Pakiet pozwala na :

  • Przesyłanie wybranych produktów z Insert Subiekt GT do Shoplo – Importuje produkty do magazynów Shoplo poprzez określenie aktywności produktów. Dodatkowo jest możliwa edycja zdjęć oraz dodawanie opisów związanych z produktem,
  • Aktualizacja stanów magazynowych z Insert Subitekt GT do Shoplo – Synchronizuje stany magazynowe między Shoplo, a Subiekt GT. Klient ma możliwość dopasowania wedle uznania konfiguracji działań i użytkowania. Określa aktualizację magazynów oraz sposobowy mapowania produktów.
  • Przesyłanie zamówień z Shoplo do Insert Subiekt GT – Głównym zadaniem jest synchronizacja i przekazywanie indywidualnych lub wszystkich zamówień z Shoplo do Insert Subiekt GT. Oprócz tego przetwarza zamówienia z wybranych lub wszystkich komend. Tworzy faktury VAT, paragony imienne oraz zamówienia RO. Pozwala na dodanie nowych klientów i/lub powiązanie ich z istniejącymi w bazie zamówieniami.

Do prawidłowego funkcjonowania pakietu wymagana jest:

  • Wolna licencja Sfera.

Jest kompatybilny z Subiekt GT Deskop.

Cena pakietu rozpoczyna się od 199 zł netto.

Pakiet integracyjny Shoplo z Insert Navireo

Pakiet Insert Navireo pozwala na pobieranie zamówień z Shoplo do Insert Navireo. Ponadto synchronizuje produkty i ich stany z Insert Navireo do Shoplo. Dzięki indywidualnej konfiguracji, klient sam określa funkcje, jakie spełniać ma wybrany pakiet. Jest doskonałym wyborem dla ludzi, którzy cenią sobie oszczędność czasu, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości.

Do prawidłowego funkcjonowania tego pakietu wymagany dodatkowo jest :

  • Plik IQA.

W pakiecie można doświadczyć tego samego składu usług, co w pakiecie integracyjnym Shoplo z Insert Subiekt GT, tylko przeznaczonych dla Insert Navireo.

Cena pakietu integracji rozpoczyna się od 199 zł netto za miesiąc.

Pakiet integracyjny Shoplo z Chomarch ERP Optima

Odpowiada za synchronizację i stany produktów z Chomarch ERP Optima bezpośrednio do Shoplo. Pakiet integracji automatycznie pobiera określone zamówienia z jednego do drugiego magazynu. W bardzo łatwy sposób Integruje środowisko użytkownika ze sklepem internetowym.

Jest kompatybilny z Optima Deskop.

Do pełnego porozumienia się z integracją potrzebne będą następujące moduły :

  • Handel lub Handel Plus,
  • Kasa/bank lub kasa/bank plus.

Pakiet zawiera analogiczny zestaw funkcji co pakiet integracji Shoplo z Insert Subiekt GT.

Ceny rozpoczynają się od 199 zł netto za miesiąc.

Z każdego pakietu integracyjnego dodatkowo można skorzystać przez pierwsze 30 dni za darmo. Decydując się na późniejszy abonament można liczyć na dodatkowe rabaty w zależności od długości trwania usługi.

Źródło: https://sellintegro.pl/18-shoplo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here