wysyłkę palet

W Polsce działa wiele firm kurierskich, co znacząco ułatwia nadawanie i odbiór listów, dokumentów czy też paczek. W przypadku konieczności przesyłki palet opcji jest nieco mniej, jednak nadal można liczyć na całkiem spory wybór przewoźników oferujących dobre ceny i uczciwe warunki. Dowiedz się, jakie firmy mogą dostarczyć twoje palety z towarem na terenie kraju i poza jego granicami.

DPD

Francuska firma działa na polskim rynku usług kurierskich już od początku lat 90. ubiegłego wieku. Umożliwia wysyłkę palet na terenie kraju, a maksymalny limit wagi wynosi 700 kilogramów. Kurier może pochwalić się naprawdę ekspresowymi terminami dostawy. W dni robocze towar może dotrzeć do klienta w ciągu zaledwie 24-48 godzin. Ponadto za pośrednictwem operatora logistycznego FastPost można nadać palety z domu przez Internet. We wskazanym terminie i miejscu pojawi się kurier, który odbierze przesyłkę i zajmie się przekazaniem jej do doręczenia.

DHL

Jeden z liderów branży kurierskiej w Polsce nie bez powodu nie może narzekać na brak popularności. Klientów do niemieckiej firmy przyciągają nie tylko bardzo niskie ceny, ale także wysoki poziom obsługi klienta, profesjonalizm i terminowe dostawy. Kurier DHL może przyjąć palety do 1000 kilogramów. Zgodnie z zapewnieniami przewoźnika przesyłka powinna znaleźć się w miejscu docelowym na terenie kraju w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania. Niemiecka firma ma również jeden z najatrakcyjniejszych cenników usług dodatkowych.

Geis

Choć firma ma siedzibę w Tychach i działa na polskim rynku już od jakiegoś czasu, to może niekoniecznie być znana przeciętnemu klientowi firm kurierskich, który nigdy nie miał do czynienia z wysyłką palet. Przedsiębiorstwo będące częścią międzynarodowej firmy logistycznej z główną siedzibą w Niemczech specjalizuje się bowiem właśnie w transporcie towarów o większych gabarytach. Wysyłka palety Geis to zaledwie część oferty, w której można znaleźć także transport całopojazdowy, logistykę kontraktową czy też transport morski i lotniczy.

AmbroExpress

Dla nowych klientów AmbroExpress sporym zaskoczeniem może być fakt, że ta polska firma z Wielkopolski działa w branży już od początku lat 90. XX wieku. W swojej dość skromnej ofercie przesyłki palet umożliwia jedynie transport towaru o maksymalnej wadze do 100 lub do 200 kilogramów. Ponadto zajmuje się również przewozem m.in. paczek, dłużycy, mebli czy też części samochodowych. Firma udostępnia swoim klientom opcję bezpłatnego śledzenia przesyłek i może pochwalić się dość rozbudowanym wachlarzem usług dodatkowych.

Erontrans

Firma Erontrans z Pruszcza Gdańskiego w ramach swojej działalności oferuje przesyłkę towaru na paletach w aż trzech kategoriach dotyczących rozmiaru. Ponadto w każdej kategorii obowiązują osobne maksymalne limity wagi ładunku oraz koszty dostawy. Przewoźnik w cenie podstawowej ubezpiecza 100% wartości przesyłki. Umożliwia także magazynowanie towaru za niewielką opłatą dobową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here