studia


Kielce to dość charakterystyczne miejsce ze względu na swoje nietypowe położenie w połączeniu z dynamicznym rozwojem gospodarczym, przedsiębiorczością biznesową i kontaktami handlowymi. Kielce oferują studia podyplomowe z prawie każdej dziedziny i specjalności, a to za sprawą obecności w mieście Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Politechniki Świętokrzyskiej, a także szkół niepublicznych. Studia podyplomowe w Kielcach to propozycja dla wszystkich, dla których rozwój zawodowy i osobisty jest po prostu ważny. Poznając oferty edukacyjne zwróć też uwagę, jakie dodatkowe profity dają Ci studia w danej uczelni. Wiele z nich oferuje możliwości rozwijania pasji poprzez udział w kołach naukowych i organizacjach studenckich. Dowiedz się jakie dodatkowe certyfikaty, kwalifikacje możesz zdobyć na różnych kursach i szkoleniach realizowanych w ramach toku studiów. Bogaty wybór szkół wyższych w regionie zapewnia dostęp do bardzo szerokiej oferty edukacyjnej.

Studia w Kielcach – Uczelnie

studiaKielce to główny ośrodek akademicki regionu. Działają tu dwie uczelnie publiczne – Uniwersytet Jana Kochanowskiego oraz Politechnika Świętokrzyska, na których wciąż rozwijają się wydziały matematyczne, pedagogiczne, artystyczne, jak i ukierunkowane na zdobywanie wiedzy i doświadczenia z zakresu mechaniki, robotyki, inżynierii produkcji. Oprócz uczelni publicznych warto rozważyć ofertę uczelni niepublicznych: Wszechnicy Polskiej, Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej, Wyższej Szkoły Administracji Publicznej, Wyższej Szkoły Umiejętności im. Stanisława Staszica i wielu innych, sprawdźcie jakich! Przygotowaliśmy dla Was pełne zestawienie. Uczelnie w Kielcach stanowią doskonałą bazę dla rozwoju sektorów takich jak IT, budownictwo, metalurgia, czy usługi dla zdrowia. Sprawdźcie, jakie uczelnie w Kielcach zainspirują Was do dalszej edukacji. Przy wyborze uczelni warto sprawdzić rankingi, poszukać informacji w internecie, dowiedzieć się, co uczelnia oferuje oprócz minimum programowego.

Kierunki studiów w Kielcach

Masz do wyboru studia inżynierskie, licencjackie, jednolite magisterskie, uzupełniające magisterskie, podyplomowe, doktoranckie. Informacja obejmuje uczelnie prowadzące studia dzienne i studia zaoczne w Kielcach. Studia społeczne, studia techniczne, studia przyrodnicze, studia ścisłe, studia medyczne, studia artystyczne, studia ekonomiczne, studia muzyczne, studia rolnicze, studia prawnicze, studia filologiczne, studia teologiczne, studia hotelarskie, studia turystyczne, studia sportowe, studia humanistyczne. Studia w Kielcach czekają na Ciebie. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Politechnika Świętokrzyska w Kielcach to największe uczelnie tego miasta. Studia na państwowych uczelniach na studiach dziennych są dla obywateli polskich nieodpłatne. Studia wieczorowe i zaoczne na uczelniach publicznych są odpłatne. Wysokość opłat ustala uczelnia. Studia dzienne, wieczorowe i zaoczne na uczelniach prywatnych są odpłatne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here